Prehľad našich služieb v oblasti ELEKTRO a SERVISU

MONTÁŽ SATELITNEJ TECHNIKY

V období kedy pôvodné analógové vysielanie nahradilo digitálne, narástol aj záujem o satelitný príjem TV, rádio staníc či internetu. V mnohých prípadoch si dokážu tí zdatnejší nainštalovať a spustiť tieto služby sami. My sme tu pre tých menej zdatných či pre staršiu generáciu, ktorá môže mať problém s montážou paraboly, naladením či aktiváciou služieb prostredníctvom internetu. Ušetríme Vám čas strávený na predajni satelitnej techniky pri výbere vhodného zariadenia či aktivácií služieb. Vyberieme na mieru to čo práve potrebujete, poradíme, namontujeme a spustíme vám satelitný príjem bez problémov na jeden či viac TV prijímačov.

ELEKTRO - INŠTALÁCIE

Ak prerábate bytové jadro, rodinný dom, firmu či rekreačnú chatu sme tu opäť pre Vás.

Navrhneme Vám elektro inštaláciu do objektu podľa vašich požiadaviek, nakúpime všetok potrebný materiál a realizácia sa môže začať. Zavedieme zásuvkové, svetelné, audio, satelitné či internetové pripojenia tam kam si poviete. V neposlednom rade pomôžeme aj so zabezpečením Vašej nehnuteľnosti alarmovým či kamerovým systémom, prípadne pomôžeme s inštaláciou automatickej posuvnej brány či video-vrátnika.


OPRAVA VÝPOČTOVEJ TECHNIKY

Zameriavame sa aj na servis výpočtovej techniky a to prednostne na opravu notebookov, stolných počítačov a PC príslušenstva.

Ak máte problémy s notebookom či klasickým počítačom dokážeme Vám okrem opravy pomôcť aj s inštaláciou potrebných systémov, čistením počítača od nežiaducich malware infekcií či vírusov.  

REDESIGN DPS

Mnoho starších strojov ktoré sú  bežne vo Vašich výrobných halách je riadená staršími elektronikami ktoré boli navrhnuté technológiou THT. Často sa stáva elektronika nefunkčnou z dôvodu opotrebovania komponentov prechodom elektrického prúdu, poveternostnými podmienkami či samotnou dobou používania.

Dokážeme vám nie len takéto dosky opraviť ale tiež modernizovať s novými súčasnými komponentami THT či SMD. Často už takéto eletroniky nedokážete zakúpiť ako náhradný diel, prípadne pôvodný výrobca už neexistuje. REDESIGN takejto elektroniky je pre Vás tá správna voľba a dokáže Vám ušetriť náklady na kúpu celého nového stroja.

Zakázkové osádzanie SMD komponentov a doplnkové THT 

K dispozícií máme osadzovaciu linku na ktorej Vám osadíme dosky plošných spojov SMD komponentami. Vyrobíme na mieru nanášaciu šablónu pre lepidlo či cínovú pastu. Osadíme komponenty podľa výkresovej dokumentácie. V neposlednom rade dokážeme navrhnúť tester a otestovať funkčnosť osadenej dosky plošného spoja.