Ozvučenie a osvetlenie pre Váš firemný event, párty, konferenciu či malý festival

Ozvučenie spoločenských podujatí

    V tejto rubrike Vám ponúkame ozvučenie Vašich podujatí ako sú firemné eventy, malé festivaly, večierky či kompletné technické zabezpečenie akcie vrátane hudobnej produkcie.Zameriavame sa na technické zabezpečenie menších akcií v interiéri či v exteriéri. Spravidla však maximálne do 500 ľudí. Pre technické zabezpečenie kapacitne väčších podujatí radi prenechávame možnosť konkurenčným spoločnostiam, ktoré sa na toto priamo zameriavajú. Vieme Vám však poradiť, prípadne sprostredkovať takéto služby. Spolupracujeme s viacerými spoločnosťami ktoré priamo odporúčame. 


Inštalácie pevného ozvučenia, svetelnej techniky či videoprojekcie

     

Spoločnosť  RAK Servis s. r. o. sa zameriava aj na inštalácie pevného ozvučenia, osvetlenia či video projekcie. Ak potrebujete zabudovať zvukový či svetelný aparát do vášho kina, mestského úradu či iných spoločenských miestností neváhajte nás kontaktovať. 


Reprodukovaná hudba, služby DJ

      Ak potrebujete pokryť Vašu akciu výbornou reprodukovanou hudbou, ponúkame Vám služby nášho osvedčeného DJ-ja,  ktorý Vás určite nesklame a pripraví Vám fantastickú hudobnú produkciu. Bez problémov prispôsobí repertoár v požadovanom štýle hudby od 70. tych rokov až po hity súčasnej hudobnej scény.

DJ Tomino sa venuje hudbe už od svojej skorej mladosti kedy začínal s diskotékami pre mladých ľudí na školách či pre tých dospelejších v rôznych podnikoch. Postupne svoje portfólio rozšíril o produkciu na stužkových slávnostiach, svadbách či rodinných oslavách. Dnes už má bohaté niekoľkoročné skúsenosti s hudobnou produkciou a veľa odohratých spoločenských akcií za sebou. Disponuje profesionálnym zvukovým a svetelným vybavením ako sú CD prehrávače značky PIONEER svetelná technika REVO, reproboxy značky RCF, farebné lasery a veľa ďalšieho vybavenia. S Tominom si užijete nielen veľa fantastickej hudby ale aj kopec dobrej zábavy. 


Hudobná produkcia v štýle country

       Ak máte záujem o produkciu v štýle country, dávame do pozornosti známu a zároveň jednu z mála moderných country hudobných telies na Slovensku.

Kapela NEZNÁMI ponúka široký sortiment hudby v country štýle. Ocenenia ktoré kapela vlastní a míľniky ktorými si už prešla dokazujú kvalitu a univerzálnosť. Významným bodom tejto kapely je hlavne hudba vlastnej tvorby so slovenskými textami. NEZNÁMI dokážu zahrať však i modernú country v štýle tej americkej no výnimkou nie sú ani staršie trampské songy. 

Viac informácií o kapele nájdete na stránke www.neznami.sk